Clash Of Clans Hilesi ve Kullanım Neticeleri

Clash Of Clans Hilesi ve Kullanım Neticeleri

16 Mart 2019 2 Yazar: Recep Bayoğlu

Clash Of Clans Hilesi ve Kullanım Neticeleri – Bilmeniz Gereken Her Şey

Supercell tarafından tasarlanan Clash of Clans, şimdiye kadar yapılmış en popüler mobil oyunlardan biri olmaya devam ediyor. iOS için yaklaşık yedi yıl ve Android’de yayınlanmasından yaklaşık altı yıl sonra bile oyuncular onu seviyor.

Bu dönemde, birçok Clash of Clans hilesi ve Modlar ortaya çıktı. Bunların çoğu 2019’da hala mevcut ve işte bunları kullanmanın sonuçları hakkında bilmeniz gereken her şey.

Birçok Clash of Clans hilesi ve modu, oyunculara ekstra (bazen sınırsız da olsa) altın ve değerli taşların yanı sıra oyun içi diğer kaynaklar için de yardım etme sözü veriyor. Kullanan oyuncular rakiplerine bu modlar sayesinde üstünlük sağlayabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir : Muhteşem Sultan Oyunu
İlginizi Çekebilir :
Lords Mobile Oyunu

Ancak birçok oyuncu, Clash of Clans gibi çevrimiçi çok oyunculu bir oyunda daha hızlı gelişmek için modların, kiplerin ve hilelerin yasal olmadığını unutuyor.

Bu nedenle, Supercell, Clash of Clans hileleri, korsanları ve modlarını kullanan oyuncuları haklı olarak kabul etmiyor ve bu tür uygulamalara karşı katı politikalar uyguluyor.

2019’da Clash Of Clans Hilesi ve Modlarını Kullanmanın Sonuçları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

İnternette mevcut olan tüm Clash of Clans hileleri ve modları, kullanmadan önce kaydolmanızı ister. Bu durumda, “resmi” Google veya iCloud hesaplarınızı asla kullanmamalısınız. Aksi takdirde, Google veya Apple hesaplarınızı yasaklayabilir. Supercell’e göre, kullanıcılarının değerli taşlar ve diğer kaynakları satın alabilecekleri tek platform resmi satış kanalıdır.

Ayrıca, kişisel Google veya iCloud hesabınızı Clash of Clans hack’lerine eklediğinizde, siber suçlular hesabınıza girebilir. Parolanızı değiştirerek hesabınıza bağlı kredi kartınızı kullanabilirler.

Clash of Clans modları Google’ın ve Apple’ın resmi mağazalarında kullanılamıyor, bu yüzden sadece APK dosyaları olarak bulabilirsiniz. Bu şekilde bir kurulum işleminin de güvenli olup olmadığını bilemezsiniz. Bununla birlikte, Supercell hilelere karşı çok daha katı politikalar benimsemiştir. Bu nedenle Clash of Clans korsanları, hileleri veya modlarını kullandığınızı keşfederse, Clash of Clans hesabınızı yasaklayabilir.

Hile Yapayım Derken Hesabınızdan ve Paranızdan Olmayın.

Clash of Clans için hile yapma peşinde harcanan zaman azımsanmayacak düzeyde. Bu hileler programlı veya programsız olarak yapılmakta yani bu iş için ücretli program alan oyuncular bile var.

Oyunun hileli apk dosyasını yayınladığı yönünde içerik paylaşımı yapan hile sitelerine de itibar etmeyin. COC kesinlikle indireceğiniz bozuk bir APK dosyası ile çalışmayacaktır.

COC için hile nasıl yapılır bilemeyiz ancak bildiğim şu ki senelerdir sürekli güncellenen bir oyun ve heyecanını hiç kaybetmiyor. Yıl 2019 olmuş oyun hala güncel ve heyecan dolu hile aramak yerine tadını çıkarın.

Sonuç, 2019’da Clash of Clans hilelerinin kullanılması, daha fazla mücevher ve diğer kaynakları etmek için akıllı bir yol değildir. Ayrıca seviyenizi ve deneyiminizi arttırmak için bir oyunda çaba harcamak çok daha keyiflidir.