Fito Krem ne için kullanılır?

Fito Krem ne için kullanılır?

14 Eylül 2019 0 Yazar: Recep

Faydaları saymakla bitiremeyeceğim kadar fazla olmasına rağmen Fito Krem ne için kullanılır kısaca anlatmaya çalışacağım. Öncelikli amacı kızarıklık giderici veya ıntı giderici olarak bilinir, ancak sivilce, akne, ayak mantarı, arı sokması, basur, dudak, egzama, güneş lekeleri, gül hastalığı, genital siğil gibi kullanım amaçlarına da etmektedir.

Konu başında da söylediğim gibi faydaları saymakla bitiremeyeceğim kadar fazla ve saydığım tüm bu cilt sorunlarında kullanımı neticesinde başarılı lar çıkarabilen bir dir.

Kullanımı

Fito Krem ne için kullanılır? 1

Kullanımı oldukça kolay olan i cildinize dan önce sorunlu yi iyice temizlediğinizden emin olmalısınız, sonrasında ince bir tabaka şeklinde ye uygulayıp ye küçük dokunuşlarla masaj yak yedirmelisiniz.

Kullanım aşamasında en önemli nokta istikrarlı kullanımdır, eğer düzenli olarak kullanırsanız faydaları sizi de kendine hayran bırakacak düzeydedir. Günlük 2 kez en az 1 kez olmak üzere kullanmaya özen gösterilmelidir, bu şekilde bir kullanım sonucunda kesinlikle faydasını gösterecektir.

hakkında yaptığım lar ve okuduğum kullanıcı yorumlarından aldığım bilgilere göre hakkında merak edilen çok fazla cevapsız soru var, bunlardan derlediğim bir kaç soruya da yanıt vermeye çalışacağım.

Hakkında Merak Edilenler

Cilt beyazlatır mı?

cilt beyazlatma i değildir. Cildi nemlendirme yaraları iyileştirme kızarıklık ve ıntı giderme amacıyla kullanılır.

Çatlaklara iyi gelir mi?

Çatlakların tedavisinde kullanılır. Gebeliğin 7 ayından itibaren karın sinin büyümesi nedeni ile oluşan çatlakların tedavisi için gebelik süresinde kullanılabilir. Doğum sonrasında oluşacak çatlakların tedavisi için de kullanabilirsiniz.

Cinsel organa sürülür mü?

i cinsel organınızda kızarıklık ıntı veya yara durumu söz konusu ise üzerine sürebilirsiniz.

Dolamaya iyi gelir mi?

Dolama sonucu de iltihaplı bir cilt i oluşur Bu in giderilmesinde kullanılabilir.

Dikişe sürülür mü?

ameliyat yaralarına ameliyat dikişlerine iyi gelir. Ameliyat sonucu oluşan dikiş yaralarını tedavi eder ve hızlıca iyileşmesine yardımcı olur.

Deri doku kaybına iyi gelir mi?

deri doku kaybına iyi gelir. le egzama gibi bir cilt iniz varsa deride oluşan kızarıklık ıntı ve iltihaplanma lerini çözer

Hemoroide iyi gelir mi?

hemoroid i için kullanılabilir çatlakları iyileştirici özelliği sayesinde hemoroid sonucu oluşan çatlaklar iyileştirilebilir

Sinek ısırdığında kullanılır mı?

Sinek veya böcek ısırığı olan ye sürüldüğünde acıyı alır ve ısırma sonrası oluşan ıntıyı geçirir.

Güneş yanığında kullanılır mı?

Güneş yanığı tedavisinde de cildi nemlendirerek yanık sonucunda oluşan acıyı minimuma indirir.

Doğum çatlaklara iyi gelir mi? Hamilelikte kullanılır mı?

Çatlakların tedavisinde kullanılır. Gebeliğin 7 ayından itibaren karın sinin büyümesi nedeni ile oluşan çatlakların tedavisi için gebelik süresinde kullanılabilir. Doğum sonrasında oluşacak çatlakların tedavisi için de kullanabilirsiniz.

Hayvanlarda kullanılır mı?

hayvan yaralanmalarında yara için yumuşatıcı ve hücre yenileyici etki göstereceğinden dolayı hayvanlarda kullanımı uygundur.

Göz çevresine sürülür mü?

Bütün lerde olduğu gibi de de göze temastan kaçınılması gerekmektedir, çok dikkatli bir şekilde uygulayabilecekseniz sorun yok ancak gözünüze temas etmesi halinde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

ne için kullanılır? Başlıklı yazımda hakkında merak edilen konulara kısaca cevaplar vermeye çalıştım umarım faydasını görürsünüz, konu hakkında detaylı bilgi için https://www.ciltbakim.net/fito-krem/ bu linkten faydalanabilirsiniz.