Google Ödüllü Anketler Hile Arayanlar Buraya

Google Ödüllü Anketler Hile Arayanlar Buraya

18 Eylül 2018 0 Yazar: Recep

Google Ödüllü Anketler Hile

Öncelikle şunu belirteyim ki bu yazıda google ödüllü anketler hilesi konusunda tam aradığınızı bulamayabilirsiniz ancak hemen kapatıp gitmeyin çünkü google ödüllü anketler için çok değerli tüyolar var. Ayrıca google ödüllü anketler hile konusuna takılmayacak kadar prof bir yani google bu yı yaparken emnin olun ki birilerinin hile diye yapacağı şeyin ne olduğunu da biliyordur. Bu yüzden bırakın hile aramayı da aşağıdan tüyolara göz atın.

Google Ödüllü Anketler apk / İndirme

Google ödüllü anketler apk olarak browserdan indirilebilir veya google play den google ödüllü anketler indirilebilir.

Google Ödüllü Anketler İphone

1. iPhone, iPad veya bilgisayarınızda App Store’u açın.
2. Google Ödüllü Anketler’i arayın veya bu bağlantı aracılığıyla doğrudan ya gidin.

Google Ödüllü Anketler Neden Gelmiyor?

Google ödüllü anketler sında daha sık aralıklarla anket gelmesi için yapmanız gereken, kullanıcıların fayda gördüklerini belirttikleri bi kaç ayar var.

Google ödüllü anketler Daha Fazla Anket İçin Yapılması Gerekenler

1- Telefonunuzun Ayarlar – lar – İzinler kısmı açık ise Google Ödüllü Anketler sına istediği tüm izinleri verin.

2- Telefonunuzun unu Açın : Google gittiğiniz yerleri de dikkate alarak anket gönderir yani google a nerede olduğunuzu söyleyin bunun bataryanız dışında hiç bir şeye ı olmayacaktır.

3- Anketlerde Tutarlı Olun : Google ödüllü anketler sı size anket gönderdiği zaman daha önce gönderdiği ankette cevapladığınız bir soruyu tekrar soruyor veya daha sonra göndereceği bir ankette aynı soruları tekrar soracak olabilir. Eğer iki ankette de sorduğu aynı soruya farklı cevap almış ise size güvenmeyecektir ve anket göndermeyecektir.

Google Ödüllü Anketler Hile Var mı?

En önemli hatta en çok aranan sorgulanan konuya geldik, konunun başında da belirttiğim gibi hile yok adil olmak var ayrıca zaten google ödüllü anketler hile yada google ödüllü anketler apk hile gibi aramalar sonucunda bulacağınız tüm makaleler ve videolar sonunda bir hile bulamayacağınız içeriklerden oluşacaktır. Bu makalemde de olduğu gibi.

Yani hile aramaktan vazgeçin, adil kazanın. Fikiravm