Milyonluk Sayfa

Milyonluk Sayfa

Bu yani “ ” sadece şahsımın uyguladığı bir test amacı gütmektedir. ismi ise tamamen temsili bir isim olarak bu ya uygulanmıştır, yı oluşturduğum günden sonra sürekli olarak takip edecek ve değerini kontrol edeceğim. Bu konuda bir gelişme olması halinde amacına ulaşmış olacaktır.

nın misyonu

Fikiravm.com sının misyonu yüksek sahibi sitelerden link almak ve aynı şekilde yüksek sahibi sitelere link vermek sureti ile sine etkilerini gözlemlemektir.

Başarılı olur ve si umulan doğrultuda artış gösterir ise bu dan link almak için yapılması gereken tek şey Fikiravm İletişim sını ziyaret edip benimle iletişime geçmek olacaktır.

21.09.2019 tarihi itibariyle tarafımdan kurulmuştur, gelişimini heyecanlı bir şekilde izliyor olacağım.

GOOGLEBACKLİNKO
FACEBOOKNEİLPATEL
TWİTTERHOOTSUİTE
İNSTAGRAMYOAST SEO
AMAZONHUBSPOT
WİKİPEDİAAHREFS
MİLLİONDOLARENTREPRENEUR
MOZBUFFER

ya Nasıl Girilir?

Fikiravm sına dahil olmak isterseniz yukarıda da belirttiğim üzere benimle irtibata geçmeniz gerekekmektedir. Sonrasında ise sadece linkinizin bu da yer alması için ömür boyu ücretlendirme her link için 20 TL olarak belirlenmiştir.

Link Almanın Avantajları

Bu dan link alarak öncelikle bu kadar sahibi site arasında yer aldığınız için sizin de site otoritenizde artış olacak, sonrasında site niz arttığı için özgün içeriklerinizin sıralamada yükseldiğini farkedeceksiniz. Bunlar size hit ve para olarak geri dönecek, bu türlü bir yükseliş imkanını sadece 20 tl ye alabiliyor olmanız bence de çok güzel bir imkan.

Kendi kendine gelişim kaydetmesini beklemeyerek özellikle bu için kaliteli si yüksek bir çok siteden link çıkışı olacaktır. Bu link çıkışları neticesinde doğrudan da yer aldığı için sizin siteniz de nasiplenecektir.

Muazzam bir yükseliş yaşayabilir durumun ne olduğunu dahi anlamlandıramayabilirsiniz. Düşünün ki Milliondolarhomepage adlı site kurulup 1 dolara 1 piksel sattı ve bugün si çok çok iyi durumda ama ya girebilmek mesele, çünkü yer yok.

Bu konuda rahat olabilirsiniz, FikirAVM’de her daim linkinizi ekleyebilmeniz için bir yer olacak. Hep beraber daha r günlere ulaşmak dileği ile, kalın sağlıcakla.

Etiket Bulunmuyor