Muhteşem Sultan Nedir? Nasıl Oynanır?

MUHTEŞEM SULTAN OYUNU NASIL OYNANIR?

Muhteşem Sultan, Osmanlı Devleti'nin 629 yıllık öyküsünü konu alan, rol yapma tabanlı sürükleyici bir oyun kurgusuyla karşımızda.

Osmanlı Sultanı olarak katılacağınız oyunda 3 kıta ve 50'den fazla ülkeye hükmedecek, sadrazamlardan cariyelere kadar geniş bir saltanat yönetimini tamamen siz yöneteceksiniz. Osmanlı tarihini başarıyla yeniden kurgulayan Muhteşem Sultan'da güç, ihtişam ve adalet; yani devletin yönetimi tamamen sizin elinizde. Yeri gelecek topraklarınızı iyice genişletmek için savaşacak, yeri gelecek devletin geleceği olan şehzadeleri yetiştireceksiniz.

 

Android Osmanlı oyunları arasında Muhteşem Sultan oyun hikayesi bakımından en gerçekçi oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Öyle ki tarihten bildiğimiz Osmanlı taht mücadeleleri oyunda kendisine yer bulmuş. Şehzadeler ve padişahın eşleri arasında yaşanan mücadeleyi kontrol ederek devletin yönetimini yine siz belirliyorsunuz. Bunun yanında, Sultan olarak çıkacağınız savaşlarda ittifak kurma ve fetih kararları yine size bağlı.

 

Muhteşem Sultan tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor, ancak bazı öğelerin kilidini açmak için oyun içi satın alma yapabilirsiniz.

 

MUHTEŞEM SULTAN OYUNU HİLESİ

Oyun içerik olarak sürükleyici bir yapıya sahip, bu tarz bir oyun oynuyorsanız hile ile bir anda oyun bitirmek yerine keyfini ala ala nasıl olması gerekiyorsa o şekilde gelişmek daha mantıklıdır. Hilesiz olarak iyi oyunlar.

MUHTEŞEM SULTAN CARİYE

game of sultans 2 150x150 - Muhteşem Sultan Nedir? Nasıl Oynanır?

Cariyelerden varis edinip bunları başkalarıyla evlendirerek iyi bir puan kazanabilirsiniz. Ayrıca cariyelerin bağlı bulundukları vezirler cariyleeri havlete davet ettikçe kazandığı cariye puanıyla birlikte de gelişim gösteriyorlar.

Oyun ilk başlarda hızlı oynananabilir fakat ilerledikçe hamleler daha da ciddileşerek daha uzun sürede yapılıyor. Genel amacınız Sultan seviyesini yükseltip global sıralamada devlet puanınızla birlikte daha ileri seviyelere gelmektir.

Şunlara da Göz Atmalısın
Share

Bir Soru Sormak İster misin?

avatar
  Subscribe  
Bildir