FikirAVM’de Tanıtım Yazısı Yayınla

FikirAVM’de Tanıtım Yazısı Yayınla

FikirAVM’de Tanıtım Yazısı Yayınlamak isteyen kişi yada şirketlerin ilgili yazılarını yayınlamak için aşağıdaki mail adresi üzerinden iletişime geçmeleri gerekmektedir.

FikirAVM Mail

Yayınlanmış olan yazı site ömrü boyunca yayında kalacaktır, yayınlanmış olan yazının linklenmiş olduğu sitenin kapanması, veya taşınması gibi durumlarda yazı içerisinde ki link kaldırılacaktır. Daha sonra (En Geç 1(Bir) Hafta) sitenin tekrar aktif olması durumunda ilgili linklerde değişim yapılabilecektir. Belirtilen 1(Bir) Haftalık süre içerisinde aktif duruma gelmemiş olan site tanıtım yazısı hakkını kaybetmiş olur ve yazının tüm hakları Fikiravm[.]com a geçmiş olur.

Yazı minimum 300 kelimeden oluşan özgün bir yazı olmak zorunda, ilgili tanıtım yazısı tanıtım yazısı yayınlamak isteyen kişi yada firma tarafından temin edilebilir. Yazının benim tarafımdan hazırlanması durumunda tanıtım yazısı yayınlama ücretine ek ücretlendirme söz konusu olacaktır, ücretlendirme ve Tanıtım Yazısı kurallarına dair detaylar aşağıdadır.

Fikiravm Tanıtım Yazısı Kuralları

 1. Minimum 300 kelime
 2. 90% özgün olmalı
 3. Yazı içerisinde en fazla 2 adet link bulunabilir ve 1(Bir) kereye mahsus bu linklerde değişiklik yapılabilir.
 4. Linkler doğrudan yayınlanmayacak ilgili kelimelere link verilecektir. Örnek : Tanıtım Yazısı
 5. Eğer yazı yayınlanmış ise Tanıtım yapan kişi yada şirketin cayma hakkı kalmamış demektir. Herhangi bir şekilde alınan hizmeti iade edemez.
 6. Yazı yayınlandıktan sonra (1 kereye mahsus link değişimi hariç) yazı içerisinde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. (Bilgi ekleme ve çıkarma gibi)
 7. Tanıtım yapmak isteyen kişi yada şirketin temin ettiği yazı üzerinde (SEO Amaçlı) düzenleme yapılacaktır. (Yazı SEO uyumlu değilse geçerli)
 8. Tanıtım yazısını benim yazmam halinde 100 kelimesi 3.5 TL olarak ek ücretlendirme yapılacaktır.

Tanıtım Yazısı Ödeme Seçenekleri

Ödemeler yapılmadan tanıtım yazısı FikirAVM de yayınlanacaktır ve ödeme Tanıtım yazısını yazan / yazdıran kişi yada şirket ödeme işlemini yaptıktan sonra ise ilgili linkler yazıya eklenecektir. Yazı yayınlandıktan sonra ki 48 saat içerisinde ödeme yapılmamış ise Tanıtım yazısı yayınlamak isteyen kişi yada şirket (Yazıyı kendisi temin etmiş olsa dahi) yazı ile ilgili tüm haklarını kaybetmiş olur ve ilgili tanıtım yazısı ile alakalı herhangi bir hak talep edemez.

Ödeme işlemi Tanıtım yazısı yayınlandıktan sonra en geç 48 saat sonra (EFT / HAVALE) yöntemi ile yapılmalıdır.

FikirAVM Son 1 Haftalık Değerleri

 • Alexa Değeri: 6K
 • Günlük Tekil Hiti: 2k – 3k
 • Site Yaşı: 2,5
 • Site İçeriği: Eğitim ve Teknoloji Bloğu
 • Moz Rank: PA: 23 DA: 20
 • 1(Bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 100 TL

Tanıtım Yazısı Haricinde İstenebilecek Hizmetler ve Fiyatları

 • Yazı içi link: 10 TL (1 Aylık) (İçerik Konusuna Göre Değişiklik Gösterebilir)
 • Sidebar Banner: 50 TL (1 Aylık)
 • Header Banner: 70 TL (1 Aylık)
 • Footer Link: 50 TL (1 Aylık)

FikirAVM kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kimler neler demiş?